14. 9. 2020

Otevřené kurzy

V současné době máme otevřených několik kurzů, jedná se o kurz účinné zpětné vazby nebo kurz principů systemického koučování. Více informací naleznete níže.

Kurz – Účinná Zpětná Vazba

Chcete využít skutečný potenciál svých zaměstnanců? V kurzu účinné zpětné vazby Vás naučíme mluvit s lidmi o jejich práci tak otevřeně, že jim to dodá energii ke zlepšení svých výsledků.

Kurz – Principy Systemického Koučování v Praxi

Chcete u svých podřízených podnítit samostatnost a tvůrčí přístup k řešení? Pomůže Vám k tomu pochopení a osvojení si základních principů systemického koučování. Pojďte s námi trénovat své dovednosti systemického koučování v praxi.

Další kurzy pro firmy

Představujeme Vám naši novou nabídku otevřených kurzů pro manažerskou veřejnost. Účinná zpětná vazba, intenzivní sdílení znalostí ve firmě, práce s motivací zaměstnanců. To vše pomůže Vaší firmě růst. Pojďte vyrůst s námi.

Další kurzy pro jednotlivce

Vede Vás současná situace k zastavení, zamyšlení a práci na sobě? Pak pro Vás máme nabídku našich rozvojových kurzů. Díky nim si dáte do pořádku své finance. Poznáte, co Vás motivuje a jak s tím můžete pracovat. Uspořádáte si myšlenky pomocí myšlenkových map. Naučíte se ostatní zaujmout svou prezentací. A pak to se svými blízkými oslavíte u slavnostně prostřeného stolu. Uchopte život do svých rukou a udělejte první krok na cestě za svými sny.