25. 8. 2021

Prezenční vzdělávací akce

Zaměřujeme se především tato témata:

  • Sdílení znalostí v organizaci
  • Motivace zaměstnanců
  • Manažerské dovednosti
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Finanční gramotnost

Příklady nabízených vzdělávacích kurzů

Chcete podpořit sdílení znalostí a informací mezi zaměstnanci ve Vaší organizaci? Cílem workshopu je upozornit na úskalí, na která můžete při této snaze narazit, a společně hledat, jak sdílení informací a znalostí v organizaci zvyšovat. Více zde.

Jedním ze způsobů, jak podpořit sdílení znalostí v organizaci, je přilákat a vybrat zaměstnance, kteří sdílení znalostí vnímají jako přirozenou součást své práce. Jak je ale mezi uchazeči poznat a jak je přesvědčit k práci zrovna pro Vás? Cílem workshopu  je společně hledat odpovědi právě na tyto otázky. Více zde.

Jsou pro kvalitní výkon Vašich podřízených nezbytné  jejich odborné znalosti a zkušenosti? Musí u práce přemýšlet a hledat  řešení různých situací? Pak patří ke znalostním pracovníkům a jejich řízení má svá specifika. V rámci workshopu se podíváme na to, jaká to jsou. Více zde.

Chcete lépe porozumět tomu, co Vaše podřízené motivuje k výkonu? Důvody, proč lidé ráno vstanou a jdou do práce, bývají různé. Podle Jamese Sale, autora motivačních map, je jich devět základních. Cílem workshopu je objasnit, které to jsou, jak spolu souvisí, a hledat jejich vztah ke sdílení znalostí v organizaci. Více zde.

Musíte vést porady? A vnímají je Vaši podřízení a spolupracovníci jako užitečné? Cílem kurzu je zaměřit se na přípravu a vedení porad, jejichž cílem je sdílení informací a znalostí, a společně hledat, jak se vypořádat s výzvami jako je nepřipravenost účastníků, pozdní příchody či protahování porad. Více zde.

Chcete zvýšit svou výkonnost? Rádi byste toho během dne stihli více? Uvědomujete si, že Váš čas je to nejcennější, co máte, a že ho někdy věnujete aktivitám, co za to tolik nestojí? Převezměte odpovědnost za své nakládání s časem a přihlaste se na seminář, abyste se svým časem hospodařili efektivněji. Více zde.

Chcete u svých podřízených podnítit samostatnost a tvůrčí přístup k řešení? Chcete zlepšit své komunikační dovednosti a prohloubit své porozumění lidem? Pomoci Vám v tom může pochopení a osvojení si základních principů koučování. Více zde.

Víte, proč je motivace důležitá? Chcete hlouběji porozumět zdrojům Vaší vlastní motivace? Chcete zlepšit své porozumění kolegům a známým? Pomoci Vám v tom může náhled na podstatu motivace, zdroje motivace a porozumění, jak tyto zdroje motivace spolu souvisí a ovlivňují naše chování. Více zde.

Chcete efektivně motivovat své podřízené? Potřebujete zvýšit jejich výkonnost, angažovanost nebo snížit riziko jejich odchodu ke konkurenci? Pomoci Vám v tom může hlubší pochopení důvodů, proč lidé chodí do práce a co jim dodává energii pro jejich výkon. Více zde.

Chcete vědět, co si pohlídat před podpisem úvěrové smlouvy? Zajímá Vás, co je to insolvence a exekuční řízení? Přemýšlíte, jaké možnosti má ten, kdo se dostane do dluhové pasti? Pak využijte náš seminář o zodpovědném půjčování. Více zde.


Pokud máte zájem o firemní uzavřený vzdělávací kurz a z naší standardní nabídky jste si nevybrali, napište nám. Rádi Vám připravíme nabídku podle Vašich potřeb. Stejně tak pokud máte zájem o otevřený vzdělávací kurz, u kterého není zrovna stanovený termín, napište nám na info@sdileniznalosti.cz. Vaši poptávku zaevidujeme a v okamžiku, kdy vzdělávací kurz vypíšeme, se Vám ozveme.