12. 3. 2021

Sdílení znalostí v organizaci

On-line webinář

Máte pocit, že sdílení znalostí a informací u Vás ve firmě není takové, jaké byste potřebovali? Setkáváte se s tím, že se pracovníci bojí sdílet své znalosti s ostatními? Vznikají u Vás problémy díky nedostatečné komunikaci? Zažili jste, že se několikrát vymýšlelo něco, co už tu dříve bylo? Jsou Vaši zaměstnanci zavaleni prací, že jim na nějaké sdílení znalostí už nezbývá čas? Ztrácíte s každým odcházejícím pracovníkem i jeho know-how, které by mohlo být pro firmu cenné? Přijďte se inspirovat na náš živý on-line webinář Sdílení znalostí v organizaci.

Uvědomte si, na čem ochota zaměstnanců sdílet to, co mají v hlavě závisí. Ujasněte si, co může ztěžovat či znemožňovat sdílení informací, vědomostí a dovedností zaměstnanců ve Vaší organizaci. Získejte tipy, jak sdílení informací a znalostí v organizaci zvyšovat.

📜 Obsah:

 • Co vede zaměstnance ke sdílení toho, co mají v hlavě, s druhými
 • Proč nespoléhat jen na spontánní sdílení znalostí mezi zaměstnanci
 • Jaké jsou obvyklé bariéry sdílení znalostí
 • Jak sdílení informací a znalostí v organizaci zvyšovat

🎯 Co získáte:

 • Ujasníte si, proč je podpora sdílení toho, co zaměstnanci vědí, pro organizaci životně důležitá
 • Uvědomíte si, na jaká všechna úskalí můžete při Vaší snaze o podporu sdílení informací a znalostí v organizaci narazit
 • Získáte podněty, co můžete pro podporu sdílení sdílení informací a znalostí v organizaci vyzkoušet

👨‍👨‍👧‍👦 Tento webinář Vám doporučujeme zejména, pokud:

 • Vás zajímá, o čem sdílení informací a znalostí v organizaci je,
 • jste manažerem či personalistou v organizaci, která ze své podstaty potřebuje intenzivně pracovat se znalostmi zaměstnanců,
 • pracujete v organizaci, která potřebuje u svých produktů a služeb cílit na kreativitu a inovace,
 • máte pocit, že větší míra sdílení informací, vědomostí, dovedností a nápadů mezi zaměstnanci by Vaší organizaci prospěla, a hledáte inspiraci, jak na to jít.

Jak probíhá živý on-line webinář?

Webinář Sdílení znalostí v organizaci je v podstatě on-line přednáška lektora, kde účastníci poslouchají výklad. Mají také možnost v průběhu sledování pokládat lektorovi otázky prostřednictvím chatu. Lektor na tyto otázky během webináře či na jeho konci odpoví. Účastníci mohou být lektorem také vyzváni, aby vyjádřili svůj názor, např. napsáním komentáře do chatu, kliknutím na ikonku zvednutí ruky, anebo zapojením do kratičké ankety s několika předloženými možnostmi odpovědí. Ačkoliv jde o výklad lektora, webináře jsou především o praktických informacích a tipech, které mohou účastníci využít ve svém životě.

📏 Délka webináře: 1 hodina

🎙️ Lektor webináře: doc. Ing. Jana Matošková, Ph.D.

💰 Cena webináře: 490 Kč. Nejsme plátci DPH.


Termín aktuálně není vypsán, pokud máte o kurz zájem, napište nám na info@sdileniznalosti.cz.