11. 4. 2020

Online vzdělávací kurzy, workshopy a webináře

Hledáte online školení? Potřebujete online vzdělávací kurz? Zvažte naši nabídku. Specializujeme se především na rozvojové aktivity cílící na podporu sdílení znalostí v organizaci, na porozumění motivaci a na kurzy manažerských dovedností. Tyto akce pořádáme i v online podobě.

Standardně nabízíme dva formáty online vzdělávacích akcí, a to workshopy a webináře. On-line workshop využívá se skupinové práce, vzájemného sdílení zkušeností a poznatků, brainstormingových aktivit, hlasování apod. pro hlubší osvojení tématu. Lektor má v průběhu workshopu krátké vstupy (tzv. minilekce) v rozsahu několika minut, jinak koordinuje činnost účastníků a podporuje jejich zapojení do aktivit. U webináře je míra interaktivity výrazně nižší, účastníci především poslouchají výklad lektora. Z některých webinářů byl pořízen i záznam. Pokud Vám tedy nevyhovuje termín realizace akce, nebo jste ji zmeškali, můžete si koupit její videonahrávku.

Online workshopy

(když se chcete hodně zapojovat a inspirovat i od dalších účastníků)

Co zaměstnance motivuje a jak s tím pracovat

Jak na sdílení znalostí v organizaci

9 zdrojů motivace pro sdílení znalostí

Co člověka motivuje a jak s tím pracovat

Myšlenkové mapy


Online webináře

(když chcete spíše poslouchat praktické tipy od nás)

Sdílení znalostí v organizaci

Coworkingy a sdílení znalostí

Vedení porad

Jak poskytovat zpětnou vazbu

Situační řízení

Jak podpořit svou výkonnost I: Poznejte svou motivaci

Jak podpořit svou výkonnost II: Ovládněte základy time managementu

Jak podpořit svou výkonnost III: Osvojte si pokročilé zásady time managementu


Bližší popis akcí

Online workshopy (když se chcete hodně zapojovat a inspirovat i od dalších účastníků):

Co zaměstnance motivuje a jak s tím pracovat 7. 5. 2021

Pojďte se inspirovat na náš online workshop, jak své pracovníky podpořit. Zjistěte, co jim dodává šťávu. Pochopte, proč lidé chodí do práce a co jim dává energii pro jejich výkon. Naučte se efektivně motivovat a rozvíjet své podřízené. Staňte se hvězdou mezi manažery. Zvýšíte výkonnost Vašeho týmu a angažovanost pracovníků. Zabraňte jejich odchodu ke konkurenci. Více zde.

Jak na sdílení znalostí v organizaci 23. 3. 2021

Inspirujte se, jak sdílení znalostí u Vás ve firmě zintenzivnit. Pokud budete ve firmě více sdílet znalosti, přispějete k vyšší produktivitě a vyšší výkonnosti organizace, k lepšímu a rychlejšímu řešení problémů. Opakované použití znalosti vede ke snížení nákladů a vyhnutí se opakování stejných chyb. Nižší bývají například náklady na adaptaci nováčka v organizaci. Snížíte také riziko ztráty cenných znalostí v případě, že zaměstnanec opustí organizaci. Navíc sdílení informací a znalostí podporuje inovativnost organizace a přispívá k lepšímu porozumění zákazníkům, dodavatelům a dalším zájmovým skupinám. Více zde.

9 zdrojů motivace pro sdílení znalostí 9. 4. 2021

Chcete motivaci Vašich zaměstnanců lépe porozumět? Chcete je motivovat k vyššímu sdílení znalostí? Přijďte se inspirovat na náš online workshop. Cílem online workshopu je objasnit, jaké jsou základní životní motivátory různých lidí, jak spolu tyto zdroje motivace souvisí, a společně hledat jejich vztah ke sdílení znalostí v organizaci. Více zde.

Co člověka motivuje a jak s tím pracovat 23. 4. 2021

Chcete hlouběji porozumět zdrojům Vaší vlastní motivace? Chcete vědět, co pro svou motivaci můžete udělat, abyste si dobili baterky? Chcete zlepšit své výsledky? Pomoci Vám může náhled na podstatu motivace, zdroje motivace a porozumění, jak spolu tyto zdroje motivace souvisí a jak ovlivňují naše chování. Přijďte se inspirovat na náš online workshop. Cílem workshopu je vysvětlit, co lidem dodává energii do práce, jak spolu tyto zdroje motivace souvisí, poodhalit vlastní motivátory a hledat, co mohu pro svou motivaci udělat. Více zde.

Myšlenkové mapy

Chcete zlepšit svou dovednost řešení problémů či lépe plánovat? Chcete více využívat své kreativní myšlení? Slyšeli jste o myšlenkových mapách a rádi byste si principy zápisu pomocí myšlenkových map osvojili? Zajímá Vás, jaký software Vám s tvorbou myšlenkových map může pomoci? Přihlaste se na náš online workshop. Cílem workshopu je naučit Vás využívat myšlenkové mapy jako techniku řešení problémů či plánování činností. Více zde.


Online webináře (když chcete spíše poslouchat praktické tipy od nás):

Sdílení znalostí v organizaci 14. 4. 2021

Máte pocit, že sdílení znalostí a informací u Vás ve firmě není takové, jaké byste potřebovali? Setkáváte se s tím, že se pracovníci bojí sdílet své znalosti s ostatními? Vznikají u Vás problémy díky nedostatečné komunikaci? Zažili jste, že se několikrát vymýšlelo něco, co už tu dříve bylo? Jsou Vaši zaměstnanci zavaleni prací, že jim na nějaké sdílení znalostí už nezbývá čas? Ztrácíte s každým odcházejícím pracovníkem i jeho know-how, které by mohlo být pro firmu cenné? Přijďte se inspirovat na náš živý online webinář. Více zde.

Coworkingy a sdílení znalostí 1. 4. 2021

Narazili jste na termín coworking a váháte, co si pod tímto slovem představit? Přemýšlíte, zda práce v coworkingu by byla vhodná pro Vás nebo Vaše zaměstnance? Zajímá Vás, co od členství v coworkingu můžete čekat? Chcete vědět, na koho obvykle v coworkingu narazíte? Pojďte se inspirovat na náš živý online webinář. Více zde.

Vedení porad 16. 3. 2021

Vedete porady a máte někdy pocit, že nejsou tak efektivní, jak by mohly být? Trávíte na poradách opravdu spoustu času a výsledek nic moc? Jste zklamaní z toho, že měli ostatní přijít na poradu připraveni a ono to tak nebylo? Stěžují si Vaši podřízení pracovníci, že musí být na poradě, ke které ani nemají co říct? Uvědomujete si, kolik nákladů Vás taková neproduktivní porada stojí a kolik jiné práce jste všichni mohli mezitím pro firmu udělat? Přijďte se inspirovat na náš živý online webinář a načerpat tipy, jak to změnit. Více zde.

Jak poskytovat zpětnou vazbu 29. 4. 2021

Jste vedoucím pracovníkem a rádi byste zlepšili výsledky práce svých podřízených? Máte pocit, že Vaši podřízení nedělají to, co mají? Nevíte, jak o tom s nimi mluvit? Když je upozorníte na chybu, emočně vzplanou a nastává konflikt? Používáte při zpětné vazbě techniku sendviče, ale ono to prostě nefunguje? Samozřejmě, jen Vám chybí ty správné informace, jak na to. Pojďte se je dozvědět. Více zde.

Jak podpořit svou výkonnost I: Poznejte svou motivaci 5. 5. 2021

Také si všímáte, v sobě máte nevyužitý potenciál? Jste přesvědčeni o tom, že toho dokážete mnohem víc? Že se můžete posunout ke svému lepšímu já a zářit v tom, co děláte? Překonávat sám sebe stojí hodně sil a ty nám poslední dobou nějak docházejí. Pojďte zjistit, co pro zvýšení své energie můžete udělat díky motivačním mapám. Více zde.

Situační řízení 30. 3. 2021

Online webinář objasňuje podstatu konceptu situačního řízení. Získáte inspiraci, jaký styl řízení volit u jednotlivých svých podřízených a daných úkolů. Více zde.

Jak podpořit svou výkonnost II: Ovládněte základy time managementu 13. 4. 2021

Nestíháte? Tušíte, že by Vám pomohlo plánování, ale nevíte, jak začít? Máte na sobě občas příliš mnoho úkolů a nevíte, který upřednostnit? Řešíte úkoly tak, jak Vám přistanou na stole, a zpětně litujete, že jste měli jejich priority určit jinak? Pojďte se inspirovat na náš webinář, jak lépe pracovat se svým časem. Více zde.

Jak podpořit svou výkonnost III: Osvojte si pokročilé zásady time managementu 27. 4. 2021

Nestíháte? Tušíte, že někde ztrácíte čas, ale nevíte kde? Máte pocit, že by Vám mohla pomoci větší koncentrace na daný úkol, ale pořád Vás někdo vyrušuje? Propadáte lítosti nad věcmi, co se odehrály v minulosti? Přemýšlíte někdy, zda si vůbec můžete vzhledem k množství úkolů dopřát přestávku? Komunikujete efektivně? A víte, jak zvládnout nával příchozí pošty či množství materiálů, co máte prostudovat? Pojďte se inspirovat na náš webinář, jak ještě lépe pracovat se svým časem. Více zde.