12. 3. 2021

Vzdělávací kurzy

Nabízíme tato témata:

  • Sdílení znalostí
  • Motivace
  • Manažerské dovednosti
  • Finanční gramotnost

Rádi Vám připravíme nabídku podle Vašich potřeb. Stačí nám jen napsat na info@sdileniznalosti.cz. Pokud máte zájem o kurz, u kterého není zrovna stanovený termín, napište nám a spolu pak domluvíme termín akce tak, aby Vám vyhovoval.


Jak na sdílení znalostí v organizaci

Chcete podpořit sdílení znalostí a informací mezi zaměstnanci ve Vaší organizaci? Cílem workshopu je upozornit na úskalí, na která můžete při této snaze narazit, a společně hledat, jak sdílení informací a znalostí v organizaci zvyšovat. Více zde.

Jak vybrat zaměstnance s pro-sdílecím přístupem

Jedním ze způsobů, jak podpořit sdílení znalostí v organizaci, je přilákat a vybrat zaměstnance, kteří sdílení znalostí vnímají jako přirozenou součást své práce. Jak je ale mezi uchazeči poznat a jak je přesvědčit k práci zrovna pro Vás? Cílem workshopu  je společně hledat odpovědi právě na tyto otázky. Více zde.

Řízení výkonu znalostních pracovníků

Jsou pro kvalitní výkon Vašich podřízených nezbytné  jejich odborné znalosti a zkušenosti? Musí u práce přemýšlet a hledat  řešení různých situací? Pak patří ke znalostním pracovníkům a jejich řízení má svá specifika. V rámci workshopu se podíváme na to, jaká to jsou. Více zde.

9 zdrojů motivace pro sdílení znalostí

Chcete lépe porozumět tomu, co Vaše podřízené motivuje k výkonu? Důvody, proč lidé ráno vstanou a jdou do práce, bývají různé. Podle Jamese Sale, autora motivačních map, je jich devět základních. Cílem workshopu je objasnit, které to jsou, jak spolu souvisí, a hledat jejich vztah ke sdílení znalostí v organizaci. Více zde.

Porady jako nástroj sdílení znalostí

Musíte vést porady? A vnímají je Vaši podřízení a spolupracovníci jako užitečné? Cílem kurzu je zaměřit se na přípravu a vedení porad, jejichž cílem je sdílení informací a znalostí, a společně hledat, jak se vypořádat s výzvami jako je nepřipravenost účastníků, pozdní příchody či protahování porad. Více zde.

Time management v kostce

Chcete zvýšit svou výkonnost? Rádi byste toho během dne stihli více? Uvědomujete si, že Váš čas je to nejcennější, co máte, a že ho někdy věnujete aktivitám, co za to tolik nestojí? Převezměte odpovědnost za své nakládání s časem a přihlaste se na seminář, abyste se svým časem hospodařili efektivněji.

Principy systemického koučování v manažerské praxi

Chcete u svých podřízených podnítit samostatnost a tvůrčí přístup k řešení? Chcete zlepšit své komunikační dovednosti a prohloubit své porozumění lidem? Pomoci Vám v tom může pochopení a osvojení si základních principů koučování. Více zde.

Co člověka motivuje a jak s tím pracovat

Víte, proč je motivace důležitá? Chcete hlouběji porozumět zdrojům Vaší vlastní motivace? Chcete zlepšit své porozumění kolegům a známým? Pomoci Vám v tom může náhled na podstatu motivace, zdroje motivace a porozumění, jak tyto zdroje motivace spolu souvisí a ovlivňují naše chování. Více zde.

Co zaměstnance motivuje a jak s tím pracovat

Chcete efektivně motivovat své podřízené? Potřebujete zvýšit jejich výkonnost, angažovanost nebo snížit riziko jejich odchodu ke konkurenci? Pomoci Vám v tom může hlubší pochopení důvodů, proč lidé chodí do práce a co jim dodává energii pro jejich výkon. Více zde.

Zodpovědné půjčování a co dělat, když jsme jej podcenili

Chcete vědět, co si pohlídat před podpisem úvěrové smlouvy? Zajímá Vás, co je to insolvence a exekuční řízení? Přemýšlíte, jaké možnosti má ten, kdo se dostane do dluhové pasti? Pak využijte náš seminář o zodpovědném půjčování. Více zde.