Kurz Myšlenkové mapy

„Školení mě překvapilo svou dynamičností a bylo skvěle připravené.“ Toto je jedna ze zpětných vazeb k našemu online kurzu Myšlenkové mapy.

Tento on-line interaktivní kurz jsme uspořádali pro skupinu pracovníků Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. V kurzu jsme se zaměřili na to, jak můžeme pomocí myšlenkových map zefektivnit svou práci, podpořit kreativitu myšlení a schopnost řešení problémů.

Spolu se třemi lektorkami se účastníci kurzu zamýšleli nad otázkou, kde oni sami mohou tento způsob zápisu myšlenek využít. Diskutovali také nad tím, jaké výhody i nevýhody má vytvářet myšlenkové mapy ručně, a jaké digitálně. Prošli jsme spolu i to, podle čeho si, pokud se rozhodneme pro digitální formu, software vybrat a jaké softwary mohou pro tvorbu myšlenkových map použít. V podobě individuálních i skupinových úkolů pak účastníci během celého dne vytvářeli své vlastní myšlenkové mapy – ruční, obrázkové, i digitální. Díky rozmanitosti úkolů se tak v 8hodinovém online kurzu naučili používat myšlenkové mapy v nejrůznějších situacích, nejen při řešení problémů či plánování činností.

A co o kurzu Myšlenkové mapy řekli sami jeho účastníci?

  • Práce ve skupinkách byla velmi obohacující. Lektorky byly profesionální a odnesla jsem si hodně užitečného.
  • Kurz byl veden koncepčně profesionálně a byl velmi kvalitně připraven.
  • Se školením jsem velmi spokojen. Oceňuji i práci v menších skupinkách.
  • Nic mi nechybělo, a dokonce jsem žasla, že jsem pochopila i některé aplikace, se kterými jsem se potkala poprvé… skvělé školení!
  • Školení bylo lektorkami velmi dobře připraveno, průběh byl dynamický a zajímavý.

Přihlásit se na tento kurz můžete i Vy

Kurz rozvíjí kreativitu účastníků, učí je novému způsobu zápisu, seznamuje s možnostmi software pro tvorbu myšlenkových map. A tak jej přidáváme do naší stálé nabídky. 🙂


Chcete zjistit, kdy a v čem budou myšlenkové mapy užitečné právě pro Vás? Hledáte možnost si vyzkoušet jejich tvorbu, a to ručně i on-line? Anebo chcete tento kurz nabídnout i Vašim zaměstnancům? Podívejte se podrobnosti o něm zde, anebo nám rovnou napište na info@sdileniznalosti.cz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *