Konzultace k prezentacím

➡️ Připravujete se na významnou pracovní prezentaci, např. na prezentaci nového projektu či strategického plánu?
➡️ Chystáte se na veřejné vystoupení, jako je konference, panelová diskuse, nebo přednáška?
➡️ Připravujete se na pracovní pohovor?

Pak využijte našich služeb, získejte zpětnou vazbu a zvyšte účinnost a přesvědčivost Vaší prezentace.

🎯 Co získáte

  • Kvalitní struktura prezentace: Pomůžeme Vám vytvořit jasnou a logickou strukturu prezentace. Podíváme se na způsob zahájení prezentace, klíčové myšlenky a jejich propojení i na závěr prezentace. Díky tomu si připravíte prezentaci, která poutá pozornost a snadno se sleduje.
  • Přesvědčivá komunikace sdělení: Pomůžeme Vám vyjádřit myšlenky jasně a stručně. Společeně budeme pracovat na posílení přesvědčivosti sdělení a efektivním využívání jazyka, abyste oslovili své publikum.
  • Tipy pro vizuální podporu sdělení: Poskytneme Vám rady, jak správně využít vizuálních prvků při prezentaci. Zaměříme se na výběrem vhodných grafů, obrázků, diagramů a prezentací. Vytvoříte vizuálně atraktivní prezentace, které podporují myšlenky sdělení a zlepšují porozumění posluchačů.
  • Interakce s publikem: Naučíme Vás efektivně komunikovat s publikem. Pomůžeme Vám překonat nervozitu a reagovat na otázky a názory z publika. Úspěšně o prezentace zapojíte své posluchače a podnítíte diskuzi.
  • Zvládání obtížných situací: Zaměříme se na přípravu na obtížné situace, které by se mohly při prezentaci objevit. Natrénujeme, jak se vyrovnat s neočekávanými otázkami, nesouhlasnými názory nebo technickými problémy. Zvýšíme Vaši sebejistotu a pomůžeme Vám zvládat různé situace s klidem a profesionalitou.
  • Individuální přístup: Naše konzultace plně přizpůsobujeme potřebám a cílům každého klienta. Přizpůsobujeme přístup a obsah konzultace specifickým požadavkům. Tím zajišťujeme, že dostanete konkrétní a cílenou pomoc.

Konzultant

Petra Benyahya

  • Odbornost a zkušenosti: Petra se oblasti prezentačních dovedností věnuje již více než 20 let. S jejími odbornými znalostmi a dovednostmi budete mít jistotu, že získáte prvotřídní konzultační služby.
  • Individuální přístup: Petra si zakládá na personalizovaném přístupu ke každému klientovi. Důkladně se seznámí s vašimi potřebami a cíli a přizpůsobí se vašim individuálním požadavkům.
  • Spokojenost klientů: Petra má řadu spokojených klientů. Jejich pozitivní reference jsou důkazem kvality její práce a schopnosti přinést skutečný úspěch.

Pokud se chcete na něco ohledně konzultací zeptat, nebo si konzultaci rovnou domluvit, vyplňte níže uvedený formulář nebo nám napište na e-mail info@sdileniznalosti.cz