Úniková hra o 9 motivátorech

On-line úniková hra o 9 životních motivátorech

➡️ Máte rádi hry.
➡️ Chcete si procvičit mozkové závity.
➡️ Chcete se dozvědět něco, co se Vám bude hodit jak v manažerské práci, tak v mezilidských vztazích.

Pak rozhodně vyzkoušejte naši on-line únikovou hru o 9 životních motivátorech.

Staňte se na chvíli soukromým detektivem a vydejte se na sídlo lorda Smitha hledat indicie, díky nimž dokážete otevřít trezor se závětí. Pátrejte po devíti životních motivátorech. Odhalte, co je pro kterého obyvatele zámku důležité. Ověřte si, že lidem dodávají energii různé věci. Některé z nich Vám budou blízké, protože Vás motivují také. Další ale mohou být překvapením. A odhalit ty, které jsou pro Vás nepodstatné, a zároveň pro jiné jsou velkou motivací, může být zajímavá výzva.

Upoutávka na hru na Youtube.com

Pojďte si s námi užít jeden ze současných trendů – gamifikaci – na vlastní kůži a poznat 9 životních motivátorů. Tuto online únikovou hru jsme vytvořili pro naše fanoušky. Ti ji mají zcela zdarma. Nebojte se, nemusíte si nic instalovat. Po kliknutí na tlačítko „Napsat si o hru“ vyplníte přihlašovací formulář a budete v prohlížeči přesměrováni rovnou na hru.

Pokud Vás motivátory zaujmou, můžete pak vyzkoušet rozbor těch Vašich. Více se dozvíte zde.

Doporučujeme Vaší pozornosti také webinář o hledání svých motivátorů či naše workshopy o motivaci – Co lidem dodává energii a jak s tím pracovat, Co zaměstnance motivuje a jak s tím pracovat.