Dárkový poukaz na rozbor individuální motivační mapy

Pro uplatnění poukazu pošlete na e-mail info@sdileniznalosti.cz číslo poukazu, který jste obdrželi.

➡️ Hledáte nevšední dárek.

Věnujte seberozvoj a hlubší pochopení sebe sama i druhých

Zvolte dárkový poukaz na rozbor individuální motivační mapy.

Buďte tím, kdo posune své blízké k jejich lepšímu já a umožní jim hlubší pochopení jejich životních motivátorů.

Individuální motivační mapa umožňuje lépe porozumět vlastní motivaci a tím přispívá k seberozvoji i k růstu výkonnosti. Ideální je na startu pracovní kariéry, při zvažování změny kariéry, narůstající nespokojenosti v práci, či jako pomoc pro hlubší porozumění sobě sama i druhým. V čem motivační mapa spočívá, jsme popisovali zde.

Dárkový voucher může být vhodným dárkem nejen pro Vaše blízké, ale i pro Vaše kolegy či šéfa/šéfovou.

Jak uplatnění poukazu probíhá

Platnost dárkového poukazu je 60 dní od jeho zakoupení. Do této doby musí obdarovaný kontaktovat firmu Knowledge Sharing, s.r.o. na e-mail info@sdileniznalosti.cz s informací, že obdržel dárkový poukaz na rozbor motivační mapy. V e-mailu obdarovaný uvede také číslo (kód) dárkového poukazu.

Do 3 pracovních dnů společnost Knowledge Sharing, s.r.o. potvrdí přijetí této informace na uvedený e-mail obdarovaného a pošle instrukce pro vyplnění akreditovaného testu motivačních map. Obdarovaný (klient) musí vyplnit on-line test nejpozději do 90 dní od doručení přístupových údajů k on-line testu, jinak jeho nárok na rozbor individuální motivační mapy propadá.

Po vyplnění akreditovaného testu motivačních map je na e-mail klienta uvedený v objednávce doručena výstupní zpráva z on-line testu, a to nejpozději do pěti pracovních dnů od vyplnění a odeslání on-line testu kupujícím. Zároveň je klientovi nabídnuta možnost sjednat si termín konání konzultace s koučem ohledně rozboru výsledků klienta.

Varianty dárkových poukazů

Dárkový poukaz nabízíme ve třech variantách. V objednávce si můžete vybrat, kterou variantu preferujete.

Varianta A

dárkový poukaz varianta A

Varianta B

Varianta C

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.