11. 3. 2021

Úniková hra o 9 motivátorech (zdarma)

On-line úniková hra o 9 životních motivátorech

Máte rádi hry? Chcete si procvičit mozkové závity a zároveň poznat něco, co se Vám bude hodit jak v manažerské práci, tak v mezilidských vztazích? Pak rozhodně vyzkoušejte naši on-line únikovou hru o 9 životních motivátorech.

Staňte se na chvíli soukromým detektivem a vydejte se na sídlo lorda Smitha hledat indicie, díky nimž dokážete otevřít trezor se závětí. Tajemné prostředí zámku skrývá poutavý příběh, který Vás pohltí. Budete pátrat po devíti životních motivátorů. Pro každého obyvatele zámku je totiž důležité něco jiného. Zjistíte tak, že lidem dodávají energii různé věci. Některé z nich Vám budou blízké, protože Vás motivují také. Další ale mohou být překvapením. A odhalit ty, které jsou pro Vás nepodstatné, a zároveň pro jiné jsou velkou motivací, může být zajímavá výzva.

Tuto online únikovou hru jsme vytvořili pro své fanoušky, kteří ji mají zcela zdarma. Nebojte, nebude třeba si nic instalovat, ke hře se jednoduše připojíte kliknutím na odkaz, který Vám pošleme. Hru si pak můžete spustit okamžitě, nebo se k ní dostat kdykoliv později, až prostě budete mít čas a chuť. Hru také můžete kdykoliv přerušit a později v ní pokračovat, nebo ji dáte na jeden zátah. To už bude jen a jen na Vás. Pojďte si s námi užít jeden ze současných trendů – gamifikaci – na vlastní kůži a poznat 9 životních motivátorů.

Upoutávka na hru na Youtube.com

Pokud Vás motivátory zaujmou, můžete pak vyzkoušet rozbor těch Vašich. Více se dozvíte zde.

Doporučujeme Vaší pozornosti také webinář o hledání svých motivátorů či naše workshopy o motivaci – Co lidem dodává energii a jak s tím pracovat, Co zaměstnance motivuje a jak s tím pracovat.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.